O nas
Biuro Tłumaczeń United
United Translations należy do amerykańskiej firmy United Group LLC
Stanowimy liczny i wielonarodowy zespół lingwistów różnych specjalizacji oferujący tłumaczenia pisemne zarówno klientom biznesowym, instytucjom państwowym, jak i klientom indywidualnym. Nasze szeregi zasilają tłumacze posiadający wykształcenie kierunkowe, którzy dokonują przekładu na swój język ojczysty. Teksty techniczne i specjalistyczne wymagają bowiem od tłumacza odpowiednich kompetencji językowych oraz specjalistycznej wiedzy z danej dziedziny. Dzięki międzynarodowemu zespołowi gotowi jesteśmy realizować tłumaczenia w dowolnych kombinacjach językowych. Tłumacze stanowią rdzeń naszej firmy, dlatego też naszych współpracowników dobieramy z niezwykłą starannością weryfikując ich umiejętności językowe i obszar specjalizacji. Postępując w ten sposób zyskujemy pewność, że projekt będzie powierzony odpowiedniemu zespołowi tłumaczy.
Nasza historia
Nasza firma figurowała niegdyś w branży, jako United Group. Wtedy obejmowała różne dziedziny, a tłumaczenia były jedną z nich. Powstała w Stanach Zjednoczonych w 2011 r., a 4 lata później, jako United Translations and Consulting LLC, w związku ze swoim rozwojem i zwiększeniem obszaru działania, powiększyła się o nowe oddziały – jeden na terenie USA i jeden w Polsce.
Rok 2017 był kolejnym przełomem, ponieważ to właśnie wtedy powstała spółka United Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, której 80% własności należy do United Translations and Consulting.
Stale się rozwijamy, zatrudniamy nowych pracowników, powiększamy biuro, liczbę obsługiwanych języków oraz firm, które z nami współpracują, a to wszystko, by na rynek tłumaczeń wnosić jakość i profesjonalizm, i w pracy z Państwem dbać o stały rozwój i rzetelność.
Nasze współprace
Do instytucji publicznych, z którymi współpracujemy obecnie należą: ZUS Oddział w Chorzowie, ZUS Oddział w Ostrowie Wielkopolskim, ZUS Oddział w Zabrzu, ZUS Oddział w Częstochowie, ZUS Oddział w Warszawie, ZUS Oddział w Płocku, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku, Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu oraz Gmina Rabka. Wszystkie z nich zawiązaliśmy poprzez wygraną w publicznych przetargach.
W sektorze prywatnym pochwalić możemy się współpracą z firmami, wśród których znalazły się między innymi: AMON Sp. z o.o., Natural Element, Tabak Consulting, Taxon Sp. z o.o. oraz Cintamani i przy tym stałą realizacją zleceń od prywatnych klientów, którzy codziennie odwiedzają nasze biuro.
Współprace te, oparte na wygranych przez nas przetargach czy uprzednim poleceniu, wskazują na doświadczenie, jakim możemy się pochwalić oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do sprawdzenia naszego Biura w praktyce, jak uczynili to powyżsi Zleceniodawcy.